Angel Technology Electronics Co

Angel Technology Electronics Co

Dystrybutor komponentów elektronicznych i producent PCBA

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Oceania, Na calym swiecie
marki: Microchip, urządzenia analogowe (technologia liniowa, Maxim), STMicroelectronics, XILINX, Intel (Altera), Renesas, SiliconLabs, NXP, Mornsun
Ilość pracowników: 20~200
Coroczne wyprzedaże: 80 millions-500 millions
Rok założenia: 2003
pc Export: 50% - 60%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Elektroniczna technologia anioła od 2003 roku jesteśmy pasjonatami dystrybucji komponentów elektronicznych i dostawcą rozwiązań zintegrowanych. Jesteśmy dystrybutorami komponentów elektronicznych układów scalonych, półprzewodników, elementów pasywnych, urządzeń elektromechanicznych, produktów interkonektowych, optoelektroniki, przewodów i kabli, peryferiów komputerowych i sprzętu sieciowego obsługującego OEM, ODM, kontrakt Producenci i zakłady naprawcze na całym świecie.Jesteśmy również producentem PCBA z własną manufakturą, który może lepiej służyć klientom inteligentnego domu, komunikacji, przemysłu, elektroniki samochodowej i medycznej itp.

 

Priorytetowe zadowolenie klienta:

Ponieważ nasi klienci są w centrum naszej pracy, w Angel Technology Electronic Co naszym celem jest zapewnienie klientom dostaw komponentów elektronicznych, produkcji PCB, kompleksowej usługi montażu SMT.

 

Innowacja i kreatywność:
Wierzymy, że innowacyjność jest podstawą naszego sukcesu i jesteśmy szczególnie dumni z regularnej ścisłej współpracy z innowatorami w branży i naszymi klientami w celu wyznaczania nowych standardów.W ostatnich latach rozpoczęliśmy również współpracę z coraz większą liczbą korporacji w celu odkrywania nowych technologii w inteligentnym domu i PMIC.

 

Zarządzanie zapasami:
Angel Technology Electronic zapewnia klientom niezależne magazynowanie i profesjonalne oprogramowanie do zarządzania inwentarzem IT, aby zapewnić bezproblemowe dokowanie.Własność części może zostać przeniesiona tylko wtedy, gdy klient używa części.

Przychodzące części Angel Technology Electronic przeszły rygorystyczną kontrolę, a produkty są przechowywane w standardowych warunkach antystatycznych, chroniących przed wilgocią i wysoką temperaturą, a zapasy są regularnie testowane, aby zapewnić bezpieczeństwo części.

 

Standard transportu opakowań :
Części są testowane pod kątem wydajności podczas transportu, a opakowanie musi być wodoodporne, odporne na wilgoć i wstrząsy.Jednocześnie Angel Technology Electronics współpracuje z wieloma międzynarodowymi firmami przewozowymi pierwszej klasy, aby zapewnić, że części miast pierwszego i drugiego rzędu mogą zostać dostarczone tego dnia i dotrzeć następnego dnia.Towary z miast trzeciego poziomu i odległych obszarów mogą zostać dostarczone tego dnia i dotrzeć w ciągu dwóch dni, aby zapewnić, że klient

 

Angel Technology jest pasjonatem dystrybucji komponentów elektronicznych i dostawcy zintegrowanych rozwiązań od 2003 roku. Jesteśmy również producentem PCBA z własną manufakturą, który może lepiej służyć klientom inteligentnego domu, komunikacji, przemysłu, elektroniki samochodowej i medycznej itp.

 

Historia

Elektronika Angel Technologyjest światowym dystrybutorem komponentów elektronicznych i producentem PCBA.Od momentu powstania grupy zawsze kierujemy się filozofią biznesową "najlepszy produkt, najlepszą reputację, najlepszą obsługę, rozsądną cenę", opartą na profesjonalnej jakości i konsekwentnym profesjonalizmie, zdobywamy zaufanie i wsparcie większości dostawców i klientów oraz szybko rośnie w ostra konkurencja rynkowa.

 

Sinice 2003, Angel Technology Electronic Co została założona, aby skupić się na sprzedaży komponentów elektronicznych, szczególnie do układów scalonych w Shenzhen w Chinach.

 

Na początku 2006 roku firma Angel Technology została założona w dziale sprzedaży handlu zagranicznego w Shenzhen i Hongkongu, oficjalnie weszła na rynki zagraniczne dla wszystkich serii dystrybucji komponentów elektronicznych.

Nasze kategorie produktów obejmują elementy aktywne (układy scalone IC, układy pamięci, diody, tranzystory itp.), elementy pasywne (kondensatory, rezystory, cewki itp.) oraz elementy elektromechaniczne (złącza, urządzenia przełączające itp.).

 

Do końca 2015 roku obsługiwaliśmy ponad 3000 producentów krajowych i zagranicznych.Jesteśmy zobowiązani do dostarczania kompleksowych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw komponentów elektronicznych dla OEM (producent oryginalnego sprzętu) i EMS (dostawcy usług produkcji elektronicznej) oraz ODM (producenci oryginalnego projektu), w tym braki, trudne do znalezienia, globalne zaopatrzenie w części EOL, długie -terminowe i krótkoterminowe elastyczne zamówienia oryginalnej fabryki i dystrybutora, serie rozwiązań listy BOM itp.

 

W 2018 r. Załóż fabrykę w Shenzhen. Każdego roku produkuje się tu miliony płytek drukowanych, co zapewnia doskonałą obsługę elektroniki samochodowej, komunikacji energetycznej, automatyki przemysłowej, inteligentnego domu i innych branż na całym świecie.Będziemy nadal poprawiać naszą jakość i obsługę;Zadowolenie klientów oraz rozwój nauki i technologii są naszą wieczną motywacją.

 

Teraz mamy bogate doświadczenie w produkcji PCBA. Nasza dzienna pojemność fabryki PCB wynosi 1200 metrów kwadratowych, możemy dostarczyć jednostronną, dwustronną próbkę PCB w ciągu 48 godzin, 4-8 warstwową płytkę PCB w 3-5 dni roboczych, do masowej produkcji dla Dwustronna płytka drukowana, czas realizacji wynosi 3-7 dni roboczych, 4-8 warstw to 5-10 dni.Szybki i szybki czas realizacji stabilnie zapewnia naszemu klientowi szybkie tempo badań do wejścia na rynek.

 

Od komponentów elektronicznych dostarczających do produkcji wielowarstwowych płytek drukowanych, Angel Technology to najlepszy wybór.Zapewniamy naszym klientom komponenty elektroniczne dostarczające usługi, produkcję PCB i montaż PCB, aby zaoszczędzić czas i koszty.

Usługa

Ponieważ nasi klienci są w centrum naszej pracy, jesteśmy profesjonalny zapewnić klientom dostawę komponentów elektronicznych, produkcję PCB, kompleksową usługę montażu SMT.

 

Nasze kategorie produktów obejmują elementy aktywne (układy scalone IC, układy pamięci, diody, tranzystory itp.) oraz elementy pasywne (kondensatory, rezystory, cewki indukcyjne itp.) oraz elementy elektromechaniczne (złącza, urządzenia przełączające itp.). Produkcja PCB, Montaż SMT. Możemy lepiej służyć klientom inteligentnego domu, komunikacji, przemysłu, elektroniki samochodowej i elektroniki medycznej itp.

 

Angel Technology Electronic Industry poważnie wdraża restrykcje Unii Europejskiej w zakresie niebezpiecznych substancji (ROHS), aby promować ekologiczne produkty i zieloną ziemię.

Ostrzeżenie: Elementy elektroniczne zawierające ołów mają potencjalny wpływ na zdrowie człowieka i zanieczyszczają przyrodę!

 

Chiny Angel Technology Electronics Co profil firmy 0

Nasz zespół
Elektronika Angel Technology zawsze kierowały się systemem zarządzania odpowiedzialnością, przestrzegały zasady dobrej wiary, stosowały naukowe metody zarządzania oraz wprowadzały zaawansowane oprogramowanie i koncepcje zarządzania.Zawsze braliśmy pod uwagę nasze postawy i szczegóły, aby wszystko określić.Jesteśmy bardzo wyraźni, tylko po to, aby klienci, pracownicy, akcjonariusze odnieśli korzyści, a firmy mogły się zdrowo i stabilnie rozwijać!
 
Misja: Twórz zielone produkty przepełnione kreatywnością, spraw, aby życie ludzi było pełne energii!

Klienci:
Żądanie klienta jest naszą motywacją i kierunkiem.Zawsze kierujemy się potrzebami klienta i pracujemy wokół potrzeb klienta.Klient jest podstawą naszego przetrwania!Apeluje o tworzenie szybkich, wygodnych, bezpiecznych i niezawodnych klientów dzięki wysiłkom wszystkich pracowników Angel Technology!
 
Mechanizm współpracy:Customer First, Service First, to nasz punkt początkowy i końcowy.Jak utrzymać wszystkie działy firmy i współpracowników były w stanie rozwijać się wokół przestrzegania przez firmę ścieżki, aby zdobyć zaufanie klientów poprzez uczciwość i odpowiedzialność, ogólna linia strategii wprowadzania jest zgodna z wewnętrznym mechanizmem procesu i zewnętrznie stosując się do przejrzystego systemu, pozwalamy naszym klientom zobaczyć naszą ciężką pracę i standardy pracy, pozwalamy klientom na samodzielne zdobywanie punktów, skupienie się na koncepcji uczciwości, wdrożenie mechanizmu zarządzania systemem w pracy oraz prowadzenie wzajemnych strategii kontroli i nadzoru od góry do dołu i realizuj zamówienia.Po premierze ktoś jest odpowiedzialny!

Niektórzy ludzie wykonują, niektórzy nadzorują, niektórzy konkludują, niektórzy praktykują nagrody i kary!Ochronę potrzeb klientów można osiągnąć w wielu aspektach w ramach naszego mechanizmu.Wszystkie działy współpracują ze sobą, aby potrzeby klientów były bezpieczne, uporządkowane, terminowe i skuteczne!
 
Koledzy:
Wiemy, że sukces firmy jest zawsze nierozerwalnie związany z wysiłkiem każdego kolegi.Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysiłków i wkładu każdego pracownika w rodzinie Angel Technology.Dołożymy wszelkich starań, aby zaangażować pracowników w pogoń za pracą, opinie itp. Poprzez humanitarne metody zarządzania. Atmosfera korporacyjna i hojne świadczenia wynagradzają naszych współpracowników.Poprzez wprowadzenie zaawansowanych szkoleń zawodowych, seminariów branżowych oraz szkoleń z zakresu samozatrudnienia dążymy do poprawy pozycji naszych pracowników na tym samym stanowisku.Możemy też się rozwijać.Naszym ideałem jest trzymanie się strategii firmy zorientowanej na naukę!
 
Odpowiedzialność społeczna / Świadomość środowiskowa:
Jako przedsiębiorstwo biznesowe, Angel Technolgy zawsze przestrzega legalnego i rozsądnego mechanizmu działania, dąży do tworzenia większej liczby miejsc pracy dla społeczeństwa, entuzjastycznie uczestniczy w społecznych przedsięwzięciach pomocy publicznej i zarządza poprzez mechanizmy naukowe, aby zapewnić, że nasza główna działalność jest zgodna z przepisami rządowymi i jest zgodny z przepisami ochrony środowiska.,przestrzegając strategii ROHS, nawet w codziennej pracy nad oszczędzaniem zasobów korzystamy również z efektywnych, kontrolowanych kosztów!
 
Bramka:
Zaufani partnerzy klientów.
Ciepły i godny zaufania zespół pracowników.
Wzrost zaufania akcjonariuszy.
Uznana w branży firma powiernicza.
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość