Angel Technology Electronics Co

Shenzhen Angel Technology Electronics Co

Dystrybutor komponentów elektronicznych i producent PCBA

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Oceania, Na calym swiecie
marki: Microchip, urządzenia analogowe (technologia liniowa, Maxim), STMicroelectronics, XILINX, Intel (Altera), Renesas, SiliconLabs, NXP, Mornsun
Ilość pracowników: 20~200
Coroczne wyprzedaże: 80 millions-500 millions
Rok założenia: 2006
pc Export: 50% - 60%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Shenzhen Angel Technology Electronics Co została założona w Hongkongu od 2006 roku, nasz oddział znajduje się w Dolinie Krzemowej w Chinach, Shenzhen.

 

Shenzhen Angel Technology Electronics Co uzyskało certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001.

 

Misją firmy Shenzhen Angel Technology Electronics Co zawsze było dostarczanie wysokiej jakości komponentów elektronicznych producentom na całym świecie. Wizją firmy Angel-tech jest stać się doskonałym dostawcą komponentów elektronicznych, który zapewnia najwyższą satysfakcję pracowników i klientów.Wcześnie staliśmy się głównym kanałem zamykania projektów i tworzenia zapasów dla głównych dystrybutorów, takich jak Arrow Electronics i producenci kontraktowi.Od tego czasu Angel Technology Electronics Co dodała pozyskiwanie wysokiej jakości komponentów od lokalnych producentów w Chinach.

 

Filozofia firmy Shenzhen Angel Technology Electronics Co to innowacja, nieograniczona nieodłącznym myśleniem, zawsze szukająca nowych sposobów zaspokojenia potrzeb rynku. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się w zapewnianiu klientom kompleksowej obsługi komponentów elektronicznych, PCB i SMT od 2006 roku, pomagając klientom końcowym w sprawnym ukończeniu pełnego projektu, w tym procesu zakupu listy BOM itp.


Shenzhen Angel Technology Electronics Co zawsze była zorientowana na klienta, a nie na możliwości.Znaczenie- Angel Tech zawsze wybierze ścieżkę, która jest najlepsza dla długoterminowej relacji z klientem w perspektywie krótkoterminowej.To dlatego mamy jeden z najwyższych wskaźników utrzymania klientów wśród dystrybutorów z siedzibą w Chinach.

 

 

Priorytetem jest satysfakcja klienta:

Ponieważ nasi klienci są w centrum naszej pracy, w Angel Technology Electronic Co naszym celem jest zapewnienie klientom dostaw komponentów elektronicznych, produkcji PCB, kompleksowej usługi montażu SMT.

 

Innowacyjność i kreatywność:
Wierzymy, że innowacyjność jest podstawą naszego sukcesu i jesteśmy szczególnie dumni z regularnej ścisłej współpracy z innowatorami branżowymi i naszymi klientami w celu wyznaczania nowych standardów.W ostatnich latach firma Angel Technology Electronics rozpoczęła również współpracę z coraz większą liczbą korporacji w celu odkrywania nowych technologii w inteligentnym domu i PMIC.

 

Zarządzanie zapasami:
Firma Angel Technology Electronics dostarcza klientom zewnętrzne oprogramowanie do magazynowania i profesjonalnego zarządzania inwentaryzacją IT, aby zapewnić bezproblemowe dokowanie.Własność części może zostać przeniesiona tylko wtedy, gdy klient używa części.

Przychodzące części Angel Technology Electronic przeszły rygorystyczną kontrolę, a produkty są przechowywane w standardowych warunkach antystatycznych, odpornych na wilgoć i wysokie temperatury, a zapasy są regularnie testowane, aby części były bezpieczne.

 

Standard transportu opakowań:
Części są testowane pod kątem wydajności podczas transportu, a opakowanie musi być wodoodporne, odporne na wilgoć i wstrząsy.Jednocześnie Angel Technology Electronics współpracuje z wieloma międzynarodowymi firmami transportowymi pierwszej klasy, aby zapewnić, że części miast pierwszego i drugiego poziomu mogą zostać dostarczone tego dnia i dotrzeć następnego dnia.Towary z miast trzeciego poziomu i odległych obszarów mogą być dostarczone tego dnia i dotrzeć w ciągu dwóch dni, aby zapewnić klientowi.

 

Angel Technology Electronics Co od 2006 roku pasjonuje się dystrybucją komponentów elektronicznych i dostawcą zintegrowanych rozwiązań. Jesteśmy również producentem PCBA z własną manufakturą, która może lepiej służyć klientom inteligentnego domu, komunikacji, przemysłu, elektroniki samochodowej i elektroniki medycznej itp.

 

Historia

Angel Technology Electronics Cojest światowym dystrybutorem komponentów elektronicznych i producentem PCBA.Ponieważ grupa została założona od 2006 roku, zawsze podtrzymujemy filozofię biznesową „najlepszy produkt, najlepsza reputacja, najlepsza obsługa, rozsądna cena”, opartą na profesjonalnej jakości i konsekwentnym profesjonalizmie, zdobywamy zaufanie i wsparcie większości dostawców i klientów oraz szybko rośnie w ostrej konkurencji rynkowej.

 

Od 2003 roku firma Angel Technology Electronic Co została założona, aby skoncentrować się na sprzedaży komponentów elektronicznych, zwłaszcza układów scalonych w Shenzhen w Chinach.

 

Na początku 2006 roku firma Angel Technology założyła dział sprzedaży handlu zagranicznego w Shenzhen i Hongkongu, oficjalnie weszła na rynki zagraniczne dla wszystkich serii dystrybucji komponentów elektronicznych.

Nasze kategorie produktów obejmują komponenty aktywne (układy scalone IC, układy pamięci, diody, tranzystory itp.), komponenty pasywne (kondensatory, rezystory, cewki indukcyjne itp.) oraz komponenty elektromechaniczne (złącza, urządzenia przełączające itp.).

 

Do końca 2015 roku obsłużyliśmy ponad 3000 producentów krajowych i zagranicznych.Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw komponentów elektronicznych dla OEM (producent oryginalnego sprzętu) i EMS (dostawcy usług produkcji elektronicznej) oraz ODM (producenci oryginalnego projektu), w tym niedobory, trudne do znalezienia, części EOL globalne zaopatrzenie, długie -terminowe i krótkoterminowe elastyczne zamówienia oryginalnej fabryki i dystrybutora, seria rozwiązań listy BOM itp.

 

W 2018 roku została założona fabryka w Shenzhen. Każdego roku produkowane są tutaj miliony płytek drukowanych, które zapewniają doskonałą obsługę elektroniki samochodowej, komunikacji energetycznej, automatyki przemysłowej, inteligentnego domu i innych gałęzi przemysłu na całym świecie.Będziemy nadal ulepszać naszą jakość i usługi;zadowolenie klienta oraz rozwój nauki i technologii są naszą wieczną motywacją.

 

Teraz mamy bogate doświadczenie w produkcji PCBA. Nasza dzienna wydajność fabryki PCB wynosi 1200 metrów kwadratowych, możemy dostarczyć jednostronną, dwustronną próbkę PCB w ciągu 48 godzin, 4-8 warstw PCB w 3-5 dni roboczych, do masowej produkcji dla dwustronna płytka PCB, czas realizacji to 3-7 dni roboczych, 4-8 warstw to 5-10 dni.Szybki i szybki czas realizacji stabilnie zapewnia naszemu klientowi szybkie tempo badań do zajmowania rynku.

 

Od dostarczania komponentów elektronicznych po produkcję wielowarstwowych obwodów drukowanych, Angel Technology to najlepszy wybór.Zapewniamy naszym klientom usługi dostarczania komponentów elektronicznych, produkcji PCB i montażu PCB, aby zaoszczędzić czas i koszty.

Usługa

Ponieważ nasi klienci są w centrum tego, jak pracujemy,Angel Technology Electronics Coprofesjonalnyzapewnić klientom dostawę komponentów elektronicznych, produkcję PCB, kompleksową usługę montażu SMT.

 

Firma Angel Technology Electronics Cokategorie produktów obejmują komponenty aktywne (układy scalone IC, chipy pamięci, diody, tranzystory itp.) i komponenty pasywne (kondensatory, rezystory, cewki indukcyjne itp.) oraz komponenty elektromechaniczne (złącza, urządzenia przełączające itp.). Produkcja PCB, SMT montaż. Możemy lepiej służyć klientom inteligentnego domu, komunikacji, przemysłu, elektroniki samochodowej i elektroniki medycznej itp.

 

Angel Technology Electronics CoPrzemysł poważnie wdraża ograniczenia dotyczące substancji niebezpiecznych (ROHS) Unii Europejskiej w celu promowania zielonych produktów i zielonej ziemi.

Ostrzeżenie: Elementy elektroniczne ołowiowe mogą mieć wpływ na zdrowie ludzi i zanieczyszczać przyrodę!

 

Chiny Angel Technology Electronics Co profil firmy 0

Nasz zespół
Elektronika technologii aniołówWSPÓŁ.zawsze przestrzegali systemu zarządzania odpowiedzialnością, przestrzegali zasady dobrej wiary, stosowali naukowe metody zarządzania oraz wprowadzali zaawansowane oprogramowanie i koncepcje zarządzania.Firma Angel Technology Electronics Co zawsze brała pod uwagę nasze nastawienie i szczegóły, aby decydować o wszystkim.Jesteśmy bardzo jasne, tylko po to, aby klienci, pracownicy, akcjonariusze odnosili korzyści, firmy mogły się zdrowo i stabilnie rozwijać!
 
Polityka Filozofii KorporacyjnejAngel Technology Electronics CO.
 
Wizja korporacyjna:Zostań doskonałym dostawcą komponentów elektronicznych z najwyższą satysfakcją pracowników i klientów!
 
Misja:Kontynuuj tworzenie wartości dla pracowników i klientów!
 
Nasze wartości :
 

Dzielić

Kieruj się najpierw interesami zespołu,

Trzymaj się zorientowanych na wielbicieli,

Przestrzegaj zasad dzielenia się wartością otwartej i rozsądnej oceny.

 

Współpraca

Koordynacja pracy członków zespołu,

Uzupełniają się nawzajem dla maksymalnej wydajności.

 

Innowacja

Nieograniczony przez wrodzone myślenie,

Ciągle szukając nowych dróg,

aby sprostać potrzebom rynku.

 

Realistyczny

Zorientowany na klienta, zorientowany na wyniki, wydajny i niedrogi w rozwiązywaniu uzasadnionych potrzeb.

 

Strategia operacyjna:

Przede wszystkim dobra jakość!

Rozwój razem z klientami!

Cele zarządzania jakością!

Nieustannie twórz nowe strategie rozwoju, aby lepiej służyć naszym klientom.

 


Klienci:
Żądanie klienta jest naszą motywacją i kierunkiem.Zawsze przestrzegamy potrzeb klienta jako kierunku i pracujemy wokół potrzeb klienta.Klient jest podstawą naszego przetrwania!Apeluje o stworzenie szybkich, wygodnych, bezpiecznych i niezawodnych klientów dzięki wysiłkom wszystkich pracowników Angel Technology!
 
Mechanizm współpracy:Klient na pierwszym miejscu, serwis na pierwszym miejscu to nasz punkt wyjścia i punkt końcowy.Jak utrzymać wszystkie działy firmy i współpracowników, które były w stanie rozwijać się wokół przestrzegania przez firmę trasy, aby zdobyć zaufanie klientów z uczciwością i odpowiedzialnością, ogólna linia strategii indukcyjnej polega na przestrzeganiu wewnętrznego mechanizmu procesu i z zewnątrz przestrzegając przejrzystego systemu, umożliwiamy naszym klientom zapoznanie się z naszą ciężką pracą i standardami pracy, umożliwiamy klientom samodzielną ocenę, skupienie się na koncepcji rzetelności, wdrożenie mechanizmu zarządzania systemem w pracy oraz prowadzenie strategii wzajemnej kontroli i nadzoru od góry do dołu i realizować zamówienia.Po uwolnieniu ktoś jest za to odpowiedzialny!

Niektórzy wykonują, niektórzy nadzorują, niektórzy podsumowują, jeszcze inni ćwiczą nagrody i kary!Ochrona potrzeb klientów może być realizowana w wielu aspektach w ramach naszego mechanizmu.Wszystkie działy współpracują ze sobą, aby potrzeby klientów były bezpieczne, uporządkowane, terminowe i skuteczne!
 
Koledzy:
Angel Technology Electronics Co wie, że sukces firmy jest zawsze nierozerwalnie związany z wysiłkiem każdego współpracownika.Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysiłków i wkładu każdego pracownika w rodzinie Angel Technology.Dołożymy wszelkich starań, aby pracownicy pogonili za pracą, opiniami itp. Poprzez humanitarne metody zarządzania. Firmowa atmosfera i hojne świadczenia wynagradzają naszych współpracowników.Poprzez wprowadzanie zaawansowanych szkoleń zawodowych, seminariów branżowych oraz szkoleń z zakresu samozatrudnienia dążymy do poprawy pozycji naszej kadry na tym samym stanowisku.Angel Technology Electronics Co również może się rozwijać.Trzymanie się strategii firmy zorientowanej na naukę to nasz ideał!
 
Odpowiedzialność społeczna / Świadomość ekologiczna:
Jako przedsiębiorstwo biznesowe, Angel Technology Electronics Co zawsze przestrzega legalnego i rozsądnego mechanizmu działania, dąży do tworzenia większej liczby miejsc pracy dla społeczeństwa, entuzjastycznie uczestniczy w społecznych przedsięwzięciach użyteczności publicznej i zarządza poprzez mechanizmy naukowe, aby zapewnić, że nasza główna działalność jest zgodna z rządowymi przepisów i przestrzega przepisów dotyczących ochrony środowiska., przestrzegaj strategii ROHS, nawet w codziennej pracy na rzecz ochrony zasobów, Angel Technology Electronics Co również korzysta z efektywnych, kontrolowanych kosztów!
 
Bramka:
Zaufani partnerzy klientów.
Ciepły i godny zaufania zespół pracowników.
Wzrost zaufania akcjonariuszy.
Uznana w branży firma powiernicza.
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość